Patricks

St. Patricks restoranid

St. Patrick's on loodud juba 1999. aastal, kuid on pidevalt uuenev, muutuv ja kasvav ettevõte. Kunagi pubina alustanud ettevõttest on tänaseks saanud igapäeva restoran - casual restaurant.

Tahmik

Tahmik

Tahmik on väike krapsakas kratt, kes varustab Teie ettevõtet kontorikaubaga

Still

Still esindus

Petrem on usaldusväärne firma, mis osutab oma klientidele laotehnika (tõstukite, virnastajate, komplekteerijate jne) müügi, teeninduse ja remondiga seotud täielikku teenuste skaalat.

Puhv

Puhv

Originaalsed ja silmapaistvad puhvid igaks olukorraks!

Plekimeister

Plekimeister

Plekimeister 5+ OÜ põhitoodangusse kuuluvad vihmaveesüsteemid, akna- ja ääreplekid, erinevad lisaplekid, keerukate korstnakraede/ korstnamütside ja katuseluukide valmistamine ning kõikvõimalikud muud plekitööd.

Pearlsmile

Pearlsmile

Smilestuudio esindab Saksamaalt pärit PEARLSMILE® hammaste valgendamise kaubamärki, mis on rahvusvaheliselt tunnustatud ja esindatud 145 salongides üle maailma. Kõik nende konsultandid on saanud vastava väljaõppe Saksamaalt.

Panelo

Panelo

Panelo tegeleb kvaliteetsete ehituspaneelide tootmisega.

Kadrikruus

Kadrikruus

Klassika, kvaliteet ja meisterlik käsitöö uues julges, innovatiivses vormis. Kadri Kruusi aksessuaarid muudavad glamuuri funktsionaalseks ja funktsionaalse multifunktsionaalseks. Kõike natuke rohkem, aga täpselt parasjagu.

Hiiubuss

Hiiubuss

Hiiubuss.ee on Eestis, peamiselt Harjumaal tegutsev ettevõte, mis pakub juhiga bussi renti aastas 2012. Tegutseme selle nimel, et kliendid jõuaksid mugavalt ja turvaliselt sihtpunkti.

Focuspoint

Focuspoint

Focuspoint on ettevõte mis tegeleb valgustuste ning valgustusautomaatika paigaldusega.

Ecoheat

Ecoheat

Ecoheat on eesti ettevõtte kyte.ee tütarettevõte lätis - nende eesmärgiks on pakkuda mõistlikke küttelahendusi kõikidele hoonetele, sõltumata nende suurusest ja kasutusotstarbest.

DMA

DMA Mebel

DMA Mebel on Sankt Peterburis tegutsev mööblitootja ning edasimüüja.

Köögidpm24 (1)

Pm24 visiitkaart

Pm24 on juba viimased 20 aastat edukalt tegutsenud Eesti mööbli turul.

Köögidpm24 (2)

Pm24 logo

Pm24 on juba viimased 20 aastat edukalt tegutsenud Eesti mööbli turul.

Hanmet

Hanmet logo

Hanmet tegeleb masinaehitusliku projekteerimisega ja projektijuhtimisega.

Hanmnet2

Hanmet visiitkaart

Hanmet tegeleb masinaehitusliku projekteerimisega ja projektijuhtimisega.

lastejoulupidu

Laste jõulupidu

Laste jõulupidu on Woweventsi korraldatud laste jõulupidu firmadele milles saavad osa võtte ettevõtete töötajad koos oma lastega.

newton_logo

Newton kohviku logo

Kohvik Newton on Tartus AHHAA keskuses asuv ülimaitsev söögikoht. Alati värksed ning huvitavad päevapakkumised Lõuna Buffees.

Webfly

Webfly veebilehe rent

Webfly on meie enda loodud veebilehtede ning e-poodide rentimise teenus. Kõige soodam viis rentida omale lehte. Saate valida omale veebilehe 40 erineva kujunduse vahel ning ise lisada kogu vajaliku sisu.

Toiduproff

Toiduproff cateringi e-pood

Esmaklassiline cateringi teenus Tartus ning selle lähiümbruses. Omale sobiva menüü saab kokku panna mugavas e-poes.

Passionhouses

Passion Houses

Eksportturule orienteeritud luksuslikke moodulmajade tootmisega tegelev ettevõte. Kõik majad on nutikad, ning sisaldavad hinnas kogu mööblit ning viimistlust.

Newton

Newton Kohvik

Kohvik Newton on Tartus AHHAA keskuses asuv ülimaitsev söögikoht. Alati värksed ning huvitavad päevapakkumised Lõuna Buffees.

Mybrows

Mybrows

Microblading on kulmude püsimeigi meetod, mille käigus mõõdan ja disainin kliendi koljustruktuuri ja näo eripärasusi arvesse võttes just sellise kulmukuju, mis kaunistab just selle kliendi nägu kõige enam.

Eterniit

Eternit Baltic

Eterniit on lihtsasti paigaldatav. Töötlemiseks ei ole vaja spetsiaalseid tööriistu ega eriteadmisi, seepärast on paljud eterniidiga kaetud katused valminud nende peremeeste endi kätega.

EarnAndInvest

Earn And Invest

EAI investeerimiseksperdid hindavad pidevalt parimaid viise panna teie raha tööle. Nende portfellid on täiesti likviidsed ja te saate oma raha kätte igal ajal. See on see, mis eristab neid konkurentidest.

Cedral

Cedral

Lihtsalt paigaldatav ja vähest hooldust nõudev fassaadiviimistlus. Kiudtsement on moodne ja disaini mõttes paindlik valik, mida paljud arhitektid kordumatult kaunite fassaadide loomisel kõrgelt hindavad.

Carify

Carify autorendiportaal

Autorenti vahendav portaal. Autoomanikud saavad lisada oma autosid, ning selle vahendusel leiavad omale rentnikud.

Biola

Biola e-pood

Biola tootevaliku pakkumise idee tuli aastatepikkusest töökogemusest loodusraviterapeudina. Et keemiat täis maailmas terve püsida, vajab inimene toidulisanditeks erinevaid vitamiine, mineraale, probiootikume ja ensüüme.

raudsilla

Raudsilla

AINUS OMATAOLINE EESTIS Tutvu keskuse kaardiga ning vaata fotosid kodadest ja senistest tegemistest - saad ettekujutuse, milline atmosfäär ja kogemus Sind Raudsillal oodata võiks. Teist sellist püstkodade keskust Eestis ei ole!

uniq

Uniq Home e-pood

Uniq Home on Soomes ning Inglismaal tegutsev esmaklassiliste voodipesude e-pood.

valleni

Valleni Consulting

Valleni tegeleb psühholoogilise ning ka logopeedilise nõustamisega Eestis.

vmb

JV Markšeideribüroo

OÜ J. Viru Markšeideribüroo pakub mäendusobjektide teenindamise täisteenust. Omavad pikajalist kogemust ja kaasaegseimat tehnikat mäetööde parimaks teenindamiseks.

triimon

Triimon ehitus

Algselt tegeles ettevõtte eelkõige teraskatuste terviklahenduste pakkumisega. Alates 2011 aasta kevadest on Triimon Weckman teraskatuste edasimüüja Kesk- ja Lõuna-Eestis. 2013. aasta märtsist alustas ettevõte tööd KattoCenter kaubamärgi all pakkudes terviklikke katuse- ja fassaadilahendusi.

pudipadi

Pudipadi

Pudipadi, nagu nimig ütleb, pakub erinevaid tooteid mis võivad osutuda kasulikuks igas kodus.

otoplenie

Otoplenie

Otoplenie.ee on Kyte.ee venekeelsele elanikkonnale orienteeritud veebileht.

8ametit

8ametit

8ametit põhitegevuseks on leiliruumide, puitripplagede, terrasside, puitfassaadide, rõdurestide, -ääriste ning – puitvaheseinte, kuuride, prügimajade ja teiste puidutööde tegemine.

atz

ATZ Teenused

Raamatupidamise ja administreerimise teenused täies ulatuses. Töökekskonna mõõtmised ja ventliatsiooni seadistamise õhukiiruse mõõtmised.

mustakivi

Mustakivi Loomakliinik

Mustakivi Loomakliinik on kaasaegne ettevõte Lasnamäel, mis pakub lemmikloomaomanikele professionaalset veterinaarteenust, lemmikloomatarvete ja toitude müüki. Kliinikus ootab soe vastuvõtt, asjalik ja hubane õhkkond nii lemmikutele kui ka omanikele!

motokeskus

Motokeskus

Motokeskus pakub Viljandis kõikidele mototehnika masinatele kiiret ja korralikku remondi ning hooldustööd, meie asjalik meeskond lähtub oma töös esmalt kliendi soovidest.

lukuabi

Lukuabi

Lukuabi, luku avamine, luku vahetus, luku paigaldus, luku parandus ja hooldus.

carnest

Carnest

CarNest OÜ tegeleb erineva disaini ja lahendusega varjualusete valmistamisega. Materjalivalikul oleme lähtunud vastupidavusest, ilmastikukindlusest, väljanägemisest ja funktsionaalsusest.

bro

BRO Express

BRO Group on loodud 2009. aastal. BRO Group pakub rahvusvahelist maantetransporti läbi BRO Logistics logistikaharu ning paki saatmise teenust läbi BRO Expressi.

armeenia

Armeenia Restoran

Restoran avati 2010. aasta oktoobris eesmärgiga pakkuda külalistele tõelist Armeenia šašlõkki ning külalislahkust ning sobib õhtustamiseks nii väikse seltskonnaga kui ka sünnipäeva ja muu olulise sündmuse tähistamiseks pere, sõprade ning töökaaslastega.

amisor

Amisor

Amisor OÜ on väike ehitusettevõte, mis on orienteeritud Eesti siseturule. Ettevõtte peamiseks tegevusalaks on peatöövõtu teenuse pakkumine „võtmed kätte“ meetodil ning alltöövõtu teostamine üldehituse ja siseviimistluse töödele.

cardrive

Cardrive

CarDrive OÜ on kaasaegne ja arenev autoteenindus, mille visiooniks on olla edukas sõidukite hooldusega tegelev ettevõte, mis pakub kõige kvaliteetsemaid autoremondi ja hoolduse teenuseid mõistliku hinnaga.

Rekkaservice

Rekkaservice

Rekkaservice teostab kõiki töid veoautodele ja haagistele. Teevad hoolduseid, kapitaalremonte, diagnostikat, ülevaatust enne sõiduki ostu. Lisaks on neil lai valik varuosasid.

SuperClean-Villa

Superclean Villa

SuperClean Villa pakub eksklusiivset ja individuaalseid soove arvestavat koduabilise teenust. SuperClean Villa eesmärgiks on kinkida Sinule ja Sinu perele rohkem aega ja kauneid hetki teineteise seltsis, vabastada Sind argipäeva kohustustest ja rutiinist.

handsonfood_logont4_gradiendid

Hands ON Food logo

Toiduproff.ee brändi alla kuuluv välisüritustel kasutatava workshopi logo.

jamajam_uus1

Jamjam logo

Jamjam on Tartus maitsvat kiirtoitu pakkuv söögikoht.

Logo-final2

SuperClean Villa logo

SuperClean Villa pakub eksklusiivset ja individuaalseid soove arvestavat koduabilise teenust. SuperClean Villa eesmärgiks on kinkida Sinule ja Sinu perele rohkem aega ja kauneid hetki teineteise seltsis, vabastada Sind argipäeva kohustustest ja rutiinist.

stopper_pizza_logo

Stopper logo

Tartu üks tervislikumaid toidukohti asub loomulikult TÜ Spordihoones.

ct_logo_nt3

Cloud Twelve logo

veebruar 26, 2017