Kodulehe valmistamine

Vaid stiilsete veebilehtede valmistamine

Koduleht aitab kaasa eesmärkide saavutamisele, olgu nendeks usaldusväärsuse tõstmine, müük või mõni muu. Ilus ja kaasaegne veebileht on äriliselt väga oluline. Sageli tundub, et kodulehe tegemine on keerukas ning aeganõudev protsess. Meie pakume aga kiiret veebilahendust juba kahe nädalaga. Nii lühikese ajaga saate täisväärtusliku veebilahenduse, kaasaegse disaini ning kõigi võimalustega.

Veebilehed teeme maailma populaarseimal platvormil nimega WordPress, millega saate ise hallata oma veebilehte kiirelt ja lihstalt.
Alati kaasame kogu loomeprotsessi ka kliendi, kelle tagasiside põhjal teeme just tema jaoks parima veebilehe.
Pakume kahte varianti:

Kodulehe tegemine valmiskujundusele

Saadame Teile juba valmis kujunduse näited, millest valite omale sobivaima. See on samuti ka parima hinnaga ning kõige enamlevinud variant. Kuigi leht tehakse valmiskujundusele, muudame siiski lehe disaini vastavalt Teie soovile, ning iga leht tuleb kokkuvõttes eriline. Me ei valmista ainult ilusaid kodulehti, vaid veebilahendusi, mis tõstab klientide arvu ja müüki. Kodulehe tegemine toimub alati koostöös tellijaga. Kui tellijal on olemas oma nägemus kodulehe kujundusest, siis kodulehe valmistamine toimub arvestades just neid soove.

Personaalse disainiga veebileht

Kodulehe tegemine personaalse disainiga. Veebileht, mis vastab kõikidele Teie nõudmistele ning ootustele. See tähendab, et iga koduleht baseerub ainulaadsel, käsitsi tehtud disainil. Käsitööna valminud koduleht ei sisalda endas mitte midagi üleliigset, mille tulemusena on koduleht kiire, turvaline ning väga mugavate edasiarendamisvõimalustega.

Kodulehe tegemine juures jälgime, et see oleks kvaliteetselt teostatud, kasutajasõbralik ja vastaks tänapäeva veebistandarditele. Lisaks arvestame ettevõtte valdkonda, strateegiat ja eesmärke. Oma tugevuseks peamegi just seda, et lähtume kliendi ärilistest strateegiatest. Äriline strateegia loob põhja tehnilisele teostusele ja visuaalne pool on sellele abiks – mitte vastupidi. Kõik meie loodavad kodulehed on toimivad nutitelefonides, tahvelarvutites kui ka tavaarvutites.

«Kodulehe tegemine on investeering, mis peaks end rahaliselt tagasi teenima vähemalt 12 kuu jooksul»

Millest koosneb baasleht?

Veebilehe ülesehitus – püstitame Teie lehe WordPressile.

Kodulehe kujundus – disainime lehe ning seejuures suhtleme Teiega igal sammul.

Baaslehed – lisame põhilised lehed, kuni 5 lehte.

Konsultatsioon – konsulteerime Teid lehe kasutamisel.

Veebilehe lisad

Mitmekeelsuse võimalus

Tootekataloog

Tehtud tööde alaleht

Optimeerimine otsingumootoritele SEO

Galerii / pildialbum


Tehtud tööde alaleht

Pakkumise ankeet

Võta meiega ühendust

Küsi hinnapakkumist