Kvaliteetse e-poe valmistamine

E-poed mis müüvad

Tänapäeval teeb internetipoes oste enamik inimesi ning sellega kaasneb ka tohutu e-poodide arvu tõus. Seetõttu peab just Teie veebileht olema kliendile mugavaim ja meeldivaim. Tellige e-poe tegemine meilt ning teeme endast kõik oleneva, et leht oleks võimalikult kasutajasõbralik ja parimate eelistega, et külastaja sooritaks lehelt ka ostu.

E-poe lahenduse saab meilt kätte juba kahe nädalaga. Selle ajaga saate täisväärtusliku ja professionaalse lahenduse. E-poed teeme WordPressi baasil. Mõlemaga saate mugavalt ja kiiresti hallata kõiki tooteid, kategooriaid ja esilehe reklaame. Pakume kahte varianti:

E-poe tegemine valmiskujundusele

Saadame Teile juba valmis e-poe kujunduse näited, millest valite omale sobivaima. See on odavam ning kõige enam levinud variant. Kuigi e-pood tehakse valmiskujundusele, korrigeerime siiski iga lehe disaini vastavalt kliendi soovile, ning lõpuks tuleb iga leht unikaalne.

Personaalse disainiga e-pood

Teeme Teile valmis personaalse disainiga e-poe. Arvestame kõiki Teie soove ning lõpptulemuseks on veebileht, mis vastab kõikidele Teie nõudmistele ning ootustele. Käsitööna valminud e-poe disain ei sisalda endas midagi üleliigset, mille tulemusena on e-pood kiire, turvaline, mugavate edasiarendamise võimalustega ning tehtud just Teie ettevõtet silmas pidades

E-poe lahendused koos maksesüsteemidega või ilma. Lisaks on võimalus siduda e-poed erinevate süsteemide ja laoprogrammidega.

Tõenäosus, et Sinu klient jõuab Sinu e-poodi enne kui füüsilisse poodi, on väga suur. Ära pelga e-poe tegemisse investeerida. Efektiivne, eesmärgile püstitatud e-pood on investeering, mis teenib end tagasi maksimaalselt 12 kuuga.

«E-poe tegemine ei ole kulu, vaid investeering»

Millest koosneb baasleht?

E-poe ehitus – püstitame Teie e-poe WordPressile.

E-poe kujundus – disainime e-poe ning seejuures suhtleme Teiega igal sammul.

Baaslehed – lisame põhilised e-poe lehed, kuni 5 lehte.

Tooted – toimub toodete sisestamine – kas meie või Teie poolt.

Konsultatioon – abistame Teid e-poe kasutamisel.

Veebilehe lisad

Mitmekeelsuse võimalus

Tootekataloog

Tehtud tööde alaleht

Optimeerimine otsingumootoritele SEO

Galerii / pildialbum


Tehtud tööde alaleht

Pakkumise ankeet

Tarnemoodulid (DPD, Omniva, Itella)

Maksemoodulid (Pangalingid, Makskekeskus, Paypal)

Võta meiega ühendust

Küsi hinnapakkumist