Teie veebileht on Teie ettevõtte nägu. Kui see ei tööta hästi, laeb aeglaselt või näeb vananenud välja, võite potentsiaalset klienti kaotada. Palju väiksed ettevõtted sõltuvad oma veebilehest.

Veebilehe arendus tundub paljudele aeganõudev ning kallis protsess, kuid miks? WordPressile ehitatud lehe saate valmis juba mõne nädalaga, ning selles on mugav ka edaspidi sisu ise muuta.

1.  Saate oma lehte kasutada ka blogina.

Kui Teil on hetkel eraldi leht blogi jaoks, või puudub blogi üleüldse – oleks viimane aeg teha uus veebileht WordPressis. WordPress võimaldab lihtsalt teha oma ettevõttele blogi, mille kaudu saate hoida oma kliente kursis ettevõttes toimuvaga. WordPressi kasutamine on imelihtne, kui olete kasutanud Wordi, saate hakkama ka sisu muutmisega WordPressis.

2. WordPress uueneb pidevalt, mis aitab tõsta turvalisust.

Tihedad uuendamised tähendab, et Teie veebileht vastab pidevalt tänapäeva standarditele. Võite puhata rahus teades, et Teie veebileht on turvaline.

3. WordPress on avatud lähtekoodiga.

Mis see tähendab? Arendajad saavad luua WordPressile erinevaid pluginaid ning valmiskujundusi. Mida suurem valik pluginaid ning valmiskujundusi, seda suuremad on Teie valikuvõimalused – ning WordPressis on need peaagu piiramatud.

4. WordPress on SEO sõbralik.

Ehk siis on WordPress sõbralik otsingumootorite suhtes. Palju kallid käsitööna valminud platvormid võivad olla samuti sõbralikud otsingumootorite suhtes, kuid selles ei saa olla kunagi kindel.

5. WordPress ei ole uus.

WordPress on olnud turul juba üle kümne aasta. Selle ajaga on seda pidevalt täiendatud, ning see on kujunenud maailma populaarseimaks platvormiks.

6. WordPressiga ei ole te seotud ühe veebiarendaja külge

Tellides arendajalt uue lehe mis pole WordPressi põhjal, võite jääd lõksu Teie arendaja juurde. Minnes uue arendaja juurde, võib ta küll Teid vastu võtta, kuid kuna tema ei ole antud koodi kirjutanud, peab ta kulutama palju aega lehe koodiga tutvumiseks, ning Teie jaoks tähendab see loomulikult suuri väljaminekuid.

WordPressiga on aga lood teisiti. Kõik veebiarendajad on sellega kokku puutunud, ning võite iga kell arendaja välja vahetada – isegi meid.