Iga disain on kunstiline loomeprotsess või teekond, mille läbime käsikäes. Hea ja tänapäevane logo disain on tähtis imago ning usaldusväärsuse tõstmisel. Seetõttu ei tohi alahinnata visiitkaardi, logo või veebilehe välimust.

Mida me pakume?

Logo disain

Disainime teile ühe näidise. Kui see ei peaks sobima, siis Teie uusi ettepakenkuid arvestades teeme uue visandi. Nii teeme seni, kuni saate logo millega olete tõeliselt rahul. Kui olete logoga rahul, saadame Teile lõpliku lahenduse vektorgraafikas, mis tähendab, et logo saab suurendada ilma kvaliteedikadudeta ning seda saab kasutada meedias reklaami jaoks, visiitkaartidel, sõidukitel, plakatitel jne.

Visiitkaardi kujundamine

Kui koduleht näitab Sinu ettevõtte isikupära internetis, siis füüsilises maailmas aitab Sinu isikupära näidata visiitkaart.

Veebilehe disain

Kujundame Teile isikupärase ja unikaalse veebilehe, mida mitte kellelgi teisel maailmas ei ole. Saate valida kõik vastavalt oma maitsele, järgides just Teie ettevõtte stiili.

logo disain

«Logo on ettevõtte nägu, ning saadab Teid kõikjal. Ilus logo on parim viis jätta hea esmamulje»

Meie tehtud logod

Newton kohviku logo

Newton kohviku logo

Kohvik Newton on Tartus AHHAA keskuses asuv ülimaitsev söögikoht. Alati värksed ning huvitavad päevapakkumised Lõuna Buffees.

Hands ON Food logo

Hands ON Food logo

Toiduproff.ee brändi alla kuuluv välisüritustel kasutatava workshopi logo.

Jamjam logo

Jamjam logo

Jamjam on Tartus maitsvat kiirtoitu pakkuv söögikoht.

Võtke meiega ühendust