Parimad odavad alternatiivid Photoshopile

Photoshop on vaieldamatult fototöötluse standard. Kasutatakse väljendit Photoshoppima, mille all mõeldakse ükskõik milliseid fotomanipulatsioone. Viimastel aastatel on ainra rohkem tekkinud alternatiivseid programme. Kas mõni neist on ka piisavalt hea?

Photoshop

9 tähtsat sammu mida peab arvuti turvalisuse tagamiseks järgima

Kasutage Antiviirust Isegi kui kasutate arvutit ettevaatlikult, ei vajuta kahtlastele linkidele ning ei tiri alla kahtlastelt saitidelt tarkvara, peaks Teil alati olema ka antiviirus. Põhjuseks on Zero-day turvaaugud, mis võivad tekkida pea mõne tarkvara uuendust (nagu näiteks Adobe Flash, Java jne).

Arvuti pilt

Kontrollige kas Teie paroolid on lekkinud

Suhteliselt tihti võib lugeda uudistest, et järjekordselt on mõni ettevõte teatanud paroolide lekkest. Hiljuti näiteks Yahoo – pole veel täpselt teada, kui palju nende paroole lekkis, kuid on tõenäosus, et kuni 500 miljoni kasutaja omad.

Turvalisuse pilt

Kuidas saada omale tasuta Windows 10

Windows 10 tasuta ülemineku periood on nüüdseks läbi, ning need kes omavad Windows 7, 8 või 8.1 ning ei soovinud tasuta uuendust vastu võtta, peavad nüüd oma taskust välja käima 100-150€, kui tekib soov ikkagi uuendada. Või kas ikka peab?

Windows 10 pilt

Kaitske oma paroole

Paljud meist on tüdidenud pidevast meeldetuletusest oma parool vahetada – olgu see internetipangas või mõnes muus teenuses. Mõni koht nõuab erisümbolite kasutamist, samas kus teises tahavad suuri tähti ning numbreid. See kõik teeb keeruliseks paroolide meelde jätmise, ning lõpuks tuleb ette olukord, et turvalisuse mõttes parooli vahetades jäite ise luku taha.

Koodi pilt

Mängi malet otse Facebook Messengeris!

Kunagi peitis microsoft Excel 97 sisse lennusimulaatori. Kirjutades Googlei otsingusse i’m feeling curious saate huvitava fakti, kirjutades do a barrel roll teeb brauser ringi. Facebook on aga peitnud Messengeri sisse male. Saate alustada sõbra vastu mängimist kirjutades @fbchess play. Avaneb male aken, kuid liikumine ei käi hiirega.

6 põhjust miks peaksite oma uue lehe ehitama just WordPressile

Teie veebileht on Teie ettevõtte nägu. Kui see ei tööta hästi, laeb aeglaselt või näeb vananenud välja, võite potentsiaalset klienti kaotada. Palju väiksed ettevõtted sõltuvad oma veebilehest. Veebilehe arendus tundub paljudele aeganõudev ning kallis protsess, kuid miks? WordPressile ehitatud lehe saate valmis juba mõne nädalaga, ning selles on mugav ka edaspidi sisu ise muuta.